logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002

Pryč s bolestí zad

Access Praha  Pryč s bolestí zad

Pryč s bolestí zad

Tento proces se používá při všech omezeních, která vytvářejí mnoho ztuhlosti a nedostatku pohybu v páteři. Funguje i tam, kde se zdá, že se problému nemůžete zbavit.

Co když jiné dimenze poskytují vašemu tělu úhly pohledu a mají účinky na vaše tělo tady i tam? Máte-li v jednom těle onemocnění v jiné realitě, bude se to v tomto těle opakovat, vytvářet to samé. Tyto osoby fungují z těchto opakování, která vytváří omezení, které nelze zrušit. Je to, jako byste měli dva lidi, kteří tancují proti směru hodinových ručiček na obou koncích Vašeho těla, což by uzamklo tento protichůdný tanec. Pokud byste se pokoušeli vyřešit jen jeden konec, nikdy by to nezmizelo, protože ten druhý konec by to nedovolil.

Lidé, kteří mají bolesti krční páteře nebo bolesti v zádech (zvláště když se střídají bolesti krční páteře a dolní části zad) jsou hlavními kandidáty pro tento proces.

Někteří lidé zaznamenali zásadní změny v tom, jak jejich tělo funguje po spuštění tohoto procesu.

 

Chcete se proces naučit?

Anebo ho používat při svých sezeních s klienty, pro sebe, svou rodinu? Registrujte se na některý z našich kurzů.

Procesy, které na našich kurzech facilitujeme, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy. Dovedeme vás do bodu, kde budete VĚDĚT a dále rozvíjet vztah s tělem. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete.

 

Chcete se k nám objednat na sezení?

Cena ošetření je 2000,- Kč. Trvá cca 60min.

 
Kontaktujte mě

Date:

28. 1. 2021