logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002
title image

Kurzy Access Tělesné procesy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam
nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna
Kurzy

Access Tělesné procesy

Kurzy Access Tělesné procesy jsou krátké 3-hodinové kurzy, na kterých se naučíte jak vnímat své tělo, jak s ním komunikovat a jak aktivovat samoléčebné procesy v těle.

Všechny destruktivní pocity a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako nemoc. Psychologové říkají, že se do paměti našich buněk dokonce přenáší prožitá traumata (fyzická i psychická) našich předků. A ať to zní jakkoli bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší nějakou výhodu.

Tyto procesy jsou energetické – pracují s energií těl a bytostí. Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

Spusťte si k videu české titulky.

Access Tělesné procesy

Jak kurz probíhá?

Access Tělesné procesy jsou krátké 3-4 hodinové kurzy, na kterých se naučíte jak vnímat své tělo, jak s ním komunikovat a jak aktivovat samoléčebné procesy v těle.

Tyto procesy pracují s energií těl a bytostí. Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

Každý účastník kurzu před zahájením kurzu obdrží vysvětlení k danému procesu a instrukce, jak tělesný proces spustit.
Následně na to pracujete ve dvojicích, abyste proces a působení energie daného procesu zažili na vlastním těle a také, za přítomnosti facilitátora na kurzu máte možnost současně odblokovat všechny nepříjemné myšlenky, pocity a emoce, které se u spuštění procesu můžou objevit.
V průběhu kurzu každý z vás 1x přijme sezení rámci daného procesu a 1x jej poskytne
Mým cílem je, aby každý absolvent tohoto kurzu odcházel s pocitem, že techniku s přehledem a jistotou zvládá a umí ji praktikovat😊
Access tělesné procesy MTVSS
Kurz Access Praha