logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002
Pokud uvažujete o kurzu ACCESS BARS, jste na správném místě.

Za jeden den se naučíte to, co vám a ostatním může pomáhat po celý život.

Na tomto celodenním kurzu vás krok za krokem povedu tak, abyste načerpali potřebné informace a získali praktickou dovednost. Mým cílem je, aby každý z vás metodu pochopil a dokonale zvládl a hned po kurzu byl schopen ji používat s naprostou lehkostí.

 

Kurz ACCESS BARS je „stavební kámen“, pevný základ metod Access, kde se dozvíte nejen jak praktikovat body/Barsy, ale také, jak fungují Otázky a tzv. Clearing statements (Čisticí prohlášení), jak je formulovat a používat ve své praxi – jak pro sebe, tak i pro vaše klienty.

ACCESS BARS

Jak kurz probíhá?

seznámíte se s zakladatelem ACCESS BARS, který vám pomocí videa svoji metodu představí
vysvětlím vám jak metoda funguje a ukážeme si jednotlivé kombinace přístupových bodů ACCESS BARS
sami pak začnete praktikovat a procvičovat techniku otevření a spuštění jednotlivých bodů - BARS
v průběhu dne každý z vás 2x přijme sezení BARS a 2x jej poskytne
seznámím vás s nástroji Access Bars a naučím vás způsob, jak používat otázky a účinné čisticí prohlášení Access Consciousness, tzv. ``Clearing statements``
představím vám i tělesné procesy Access Consciousness -TSS, Exit Stage Left a Thymus cvičení
mým cílem je, aby každý absolvent tohoto kurzu odcházel s pocitem, že techniku s přehledem a jistotou zvládá a umí ji praktikovat😊
Kurz Access Praha

Po absolvování kurzu každý účastník obdrží certifikát praktika ACCESS BARS od společnosti Access Consciousness. Pokud podnikáte v oblasti služeb nebo zdraví, tak můžete tuto techniku zařadit jako další produkt pro stávající klienty nebo pozvat nové klienty, aby poznali a zažili něco nového.

 

Dále získáte oficiální manuál ACCESS BARS v českém jazyce, mapy přístupových bodů, detailní vysvětlení a popsání jednotlivých bodů na hlavě.

Metoda je jednoduchá a naučí se ji každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy a dokonce ani nemusíte chtít tuto metodu dělat jako terapeut. Nádherně ji využijete v kruhu rodiny, přátel a kdo ví, co ještě je možné?

Kurz Access Praha
Mantra Access Bars je:

„Vše v životě ke mně přichází s lehkostí radostí a slávou“

Metoda je vhodná pro každého, kdo o ni projeví zájem. Nemá žádné kontraindikace. Můžete se z ní těšit nejenom vy, ale i každý, kdo se pohodlně uloží do lehátka a přijme BARS od vás.

Po tomto kurzu se stáváte Access Consciousness Bars Practitioner (praktik BP). A to znamená, že můžete nabízet sezení klientům, rodině nebo přátelům. Také můžete pořádat výměny, Daruji & Přijímám Access Bars – kde lidé poskytují a přijímají sezení Bars.

 

Chcete-li jako praktik Bars vytvářet více, můžete se zdarma připojit k programu pro praktiky Bars k Vytváření  byznysu!  K  tomu, aby o vás uslyšel svět, vám spol. Access Consiousness poskytne různé obrázky, blogy, videa a další materiál o Bars a jednou za několik měsíců online webináře, kde se můžete týmu Accesu zeptat na Access Bars a na vše okolo podnikání s Bars.

Přijďte a vyzkoušejte sami na sobě, jak příjemné jsou sezení Bars, i jak se po nich budete cítit😊.

Na terapie BARS a další sezení se můžete objednat u mě v Praze nebo jiných městech, kde tuto metodu poskytují absolventi mých kurzů.

Cena kurzů