logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002
title image

Kurzy Access Energetický Facelift

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam
nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna
Pokud uvažujete o kurzu Access energetický Facelift, jste na správném místě.

Co je Access energetický Facelift?

Je možné se cítit a vypadat mladší BEZ botoxu, akupunkturních jehel a dalších traumat, které ve svém těle těmito zásahy vytváříme? ANO!

Access energetický facelift je úžasný proces, který může zvrátit příznaky stárnutí na obličeji a vytvořit podobné účinky na celém těle. Pokud se zopakuje (alespoň 20x), zdá se účinek je trvalý.

Access energetický facelift se od ostatních používaných alternativ liší v tom, že je jemnější, laskavější a snadnější pro vás a vaše tělo.

Access energetický facelift je manuální tělesný proces. Těla mají ráda dotek. Když se dotýkáme těla, dochází k úžasné a pečující energetické interakci.

 

Součástí daru Access energetického faceliftu je dotek bez soudu a hodnocení. Když se někdo dotkne vašeho těla bez posuzování, tělo se uvolní a změna v těle může začít.

 

Na tomto kurzu se naučíte jak používat energie k pozvednutí a omlazení celého vašeho těla za použití jemného, uklidňujícího, pečujícího doteku na tváři a krku. Na tomto dynamickém kurzu dvakrát obdržíte kompletní energetický facelift a naučíte se jej poskytovat druhým.

 

Access energetický eacelift je profesionálně poskytován v lázních, v masážních praxích, v centrech proti stárnutí, centrech plastické chirurgie i ve wellness centrech po celém světě.

ACCESS energetický FACELIFT

Jak kurz probíhá?

Každý účastník kurzu před zahájením kurzu obdrží Access Facelift manuál v českém jazyce a Access Facelift mapu pozic, abyste věděli, jak postupovat krok za krokem.
Úvodem kurzu vám vysvětlím co je Access facelift a prostřednictvím videa se seznámíte se s zakladatelem spol. ACCESS Consciousness, který vám představí, 2 způsoby, jak tato metoda funguje.
Následně na to si ukážeme jednotlivé způsoby spuštění energie Access Energetický facelift a praktický postup práce v rámci jednotlivých pozic na obličeji a hlavě.
V průběhu dne každý z vás 2x přijme sezení rámci této metody a 2x ji poskytne, aby se ji naučil samostatně praktikovat.
Také se seznámíte s praktickými nástroji a čisticími prohlášení, tzv. ``Clearing statements`` které u sezení používáme, abychom mohli zpracovávat mentální vzorce, které souvisí se zvykem hodnotit sama sebe.
Mým cílem je, aby každý absolvent tohoto kurzu odcházel s pocitem, že techniku s přehledem a jistotou zvládá a umí ji praktikovat😊
Kurz Access Praha

Zajímá vás, kdy probíhá nejbližší kurz? Podívejte se na TERMÍNY kurzů.

Po tomto kurzu se stáváte Access Consciousness Facelift Praktikem (AFPR).

Metodu využijete v kruhu rodiny, přátel a pokud podnikáte ve službách (masér, fyzioterapeut, kosmetička ….) tak metodu také můžete zařadit k vaší stávající činnosti pro klienty jako další zajímavý a zdraví obohacující produkt.

Metoda je jednoduchá a naučí se ji každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy a dokonce ani nemusíte chtít tuto metodu dělat jako terapeut.

Blogový článek ``Sebevědomá žena``