logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002

Bolest, co s ní?

Access Praha  Bolest, co s ní?

Bolest, co s ní?

Mohou nástroje Access Consciousness pomoci zmírnit bolest?
Vědci hledají desetiletí, aby pochopili fenomén bolesti, odkud pochází, jak pomoci zmírnit bolest a jak ji změnit.

Co když existuje úplně jiná možnost?

Věda nám říká, že na světě je spousta volné energie. Když se však rozhodneme, že jsme odděleni od světa, omezili jsme k němu přístup. Kdybyste nechali své tělo, aby mělo přístup ke světu kolem vás, tak by v podstatě bylo vlastním zdrojem energie.

Část toho, co dělá Access Consciousness, je, že rozpustí stěny mezi vámi a energií, která je k dispozici, abyste mohli přistupovat ke svému vědomí a změnit to, co vytváří ve vašem těle nepořádek, a pozvat ho s lehkostí ke změně.

U každého člověka to může být jiné.

Jedna žena v nedávné době zaznamenala výrazný pokles bolesti po absolvování kurzu Access Bars:

„Před dvěma lety mi bylo řečeno, že moje nohy, ruce a boky mají osteoartritídu. Měla jsem hodně bolesti, špatně jsem spala a brala mnoho léků proti bolesti.

Loni v listopadu jsem absolvovala kurz Access Bars a hned poté jsem zjistila, že bolest je menší. Cítila jsem více uvolnění v pánvi a méně vyzařující bolesti v nohou.

Po kurzu Access Facelift v lednu, jsem najednou byla bez bolesti! Nepotřebuji léky proti bolesti. Můžu se znovu pohybovat a klidně spát. Jsem tak vděčná a šťastná.
Bars opravdu mění životy lidí …

Každý den slyšíme podobné příběhy od stovek tisíc lidí po celém světě.

Co se vám po kurzu ukáže je vaše volba, vaše tělo, váš život. V tomto vám pomáhají úžasné nástroje Access Consciousness.

 

Chcete se proces naučit?

Anebo ho používat při svých sezeních s klienty, pro sebe, svou rodinu? Registrujte se na některý z našich kurzů.

Procesy, které na našich kurzech facilitujeme, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy. Dovedeme vás do bodu, kde budete VĚDĚT a dále rozvíjet vztah s tělem. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete.

 

Vhodné pro každého, není nutné předchozí absolvování jiných Access kurzů.

Po ukončení kurzů obdržíte oficiální certifikát a můžete tento proces praktikovat v rámci rodiny nebo v rámci své praxe.

 

Chcete se k nám objednat na sezení?

Cena ošetření  je 2000,- Kč. Trvá cca 60min.

 
Kontaktujte mě

Date:

28. 1. 2021