logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002
title image

Symfonie možností

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam
nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna
SOP

Sezení Symfonie možností

Všechno, co v tomto světě zažíváme, je energie a vše, co zažíváme, má energii. Energie je v nás všech a ve všem – je to náš základní jazyk, naše základní podstata. Problém je v tom, že jsme se nikdy nenaučili jazyku energie.

 

Symfonie možností (SOP – Symphony of possibilities) je technika, která vám umožní najít skryté dveře k vám a vašim skrytým kapacitám, schopnostem, radosti, lehkosti a vědomí toho, že dokážete tvořit.

 

Tohle vše se v průběhu sezení bude otvírat a vyzývat vás: „Je na tobě, abys vstoupil, příteli“. Cílem sezení je pomoc uvědomit si možnost překonat staré zvyky, pevné úhly pohledu z rodiny nebo všeho, co jsme v životě zažili, různá trauma a neužitečná hodnocení, která o sobě a životě máme.

 

Vzniká obnovení spojení s tím, kdo jsme a spojení s tím, kým jsme v kontaktu se všemi ostatními.

 

Je to trochu jako být v proudu energie, posouvání se, expandování a tvoření proudu uvnitř. Je to… jako energie, která proniká všude do buněk, které se mění, začíná poskytovat přístup ke všem vašim částem, umožní vám získat pocit, že „Víš co? Být sám sebou je skutečně skvělá věc!“

 

Sezení Symfonie možností začíná doopravdy rozpouštět zdi a bariéry mezi vámi a vámi a také mezi vámi a okolním světem.

 

Najednou máte pocit, že můžete začít vytvářet budoucnost, po které toužíte. Umožňuje vám to vědět, že máte v sobě tu úžasnost, že máte v sobě schopnost skutečně být tím, co předtím nikdy neexistovalo. To, co by většina lidí nepochopila kognitivně, je možné změnit energeticky a váš potenciál stále roste, mění se a zvětšuje se.