logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002

Další tělesné procesy

Access Praha  Další tělesné procesy

Další tělesné procesy

Změňte svou DNA

Tento proces ruší názory a přesvědčení, která máte v souvislosti s genetickými onemocněními, odemkne vaše názory, které máte ohledně DNA. Je vhodný pro lidi s chorobami vyvolanými geneticky.

Je vhodný také pro lidi, kteří mají psychické problémy a nemoci jako je schizofrenie, bipolární choroba nebo Parkinsonova choroba.

 

Korekce zraku

Jaké by to bylo, kdybyste už nemuseli nosit v kabelce brýle? Kolik možností existuje, které nejsme schopni vidět?

Korekce zraku umožní změny nejen na fyzickém těle, ale velmi dynamicky působí i na naše úhly pohledů. Umožňuje nám vidět a vnímat realitu takovou, jaká skutečně je, bez omezení naší mysli. Co kdybychom tímto procesem otevřeli další možnosti, které z nějakého důvodu nevidíme, nechceme vidět, možná nevíme, že bychom vidět mohli?

Tento proces je vhodný i pro ty, kteří mají šedý zákal anebo trpí na záněty dutin.

 

Odblokuj své tělo

Jsou vaše svaly napjaté, stažené ať již od fyzické námahy anebo vlivem stresu, prožitého traumatu?

Tento tělesný proces Access Consciousness je výborná metoda pro relaxaci a uvolnění i všech uzamknutých emocí, následků hodnocení druhých lidí a mnohem více.
Zažijte lehkost, jakou vaše tělo může mít!

 

Pryč s traumaty

Tento proces používáme v případech, kdy bylo tělo traumatizováno (zneužití, úraz náhlá údálost), při nevyřešené bolesti, která setrvává v těle nebo se opakuje a také při omezení pohybu. Tento proces odstraní vše, co uzamklo prožité trauma a šok do těla. Odstraňuje i psychická traumata, kterým jsme byli v průběhu života vystaveni.

 

Lehkost namísto tíhy této reality

Máte pocit, že vás lidé hodnotí za to, jací jste nebo za to, co děláte? Nedokážete se uvolnit? Trpíte depresemi nebo vás provází negativní hodnocení ke všem oblastem vašeho života?
Nechte odejít tíhu názorů jiných lidí, které mají na vás nebo na cokoli, co děláte. Jaká lehkost je možná ve vašem světě?

Proces je vhodný i pro každého, kdo chce více komunikovat se svým tělem a eliminovat všechna místa, každou buňku, kde přijímáme morálku a kulturu ve které žijeme za vlastní.
Jakou lehkost můžete pocítit ve svém těle?

 

Lymfatické neshody a nekonzistence žláz

Jaké by to bylo, rozproudit svůj lymfatický systém, obnovit a mít možnost kdykoliv obnovovat tok vaší lymfy? Trápí vás otoky nohou? Míváte záněty dutin anebo problémy s ušima, sluchem. Pak je tento proces přímo pro vás.

Tento proces pracuje s lymfatickým systémem a systémem žláz. Dokáže nádherně rozproudit lymfatické toky celého vašeho těla.

 

TSS pro závislosti

Točíte se často v kruhu stejných událostí? Děláte stále stejné volby, které vám nevyhovují a ne a ne se dostat z toho kruhu?
TSS – trojnásobné sekvenční systémy – je proces pro vás, jak vystoupit ze smyčky minulosti a otevřít nové možnosti.

TSS pro závislé – kolikrát jste otupili svoji mysl alkoholem, léky, jakoukoli drogou?
Mnohdy pod vlivem těchto látek máme přístup k informacím daleko za hranici našeho běžného vnímání. Bohužel, často intenzivně nasáváme soudy a přesvědčení druhých, která se uzamknou v našich tělech a my pak fungujeme z těchto soudů a přesvědčení i mnoho let poté, co tyto látky již nepoužíváme.

TENTO PROCES VYČISTÍ VŠE, CO JSME POD VLIVEM TĚCHTO LÁTEK NASÁLI A V NAŠICH TĚLECH UZAMKLI.

 

Eliminace a vyhlazení toxinů

Tento proces pomáhá odstranit z těla toxické látky, ať už se jedná o cokoli – odstranění škodlivých účinků amalgámů používaných při dentálních zákrocích, toxické součásti očkování a další látky, které se vvyskytují v těle a tělo není schopno vyloučit je běžnou eliminací.

 

Regenerace buněk při a po rakovině

Je vhodný pro pacienty s rakovinou a je účinný při obnovení jejich imunitního systému. Pomáhá lidem pri procesu chemoterapie, kteří ji tak prochází s větší lehkostí a daleko lépe tak zvládají vedlejší účinky a projevy chemoterapie, jako je např. vypadávání vlasů, nechutenství … atp.

Date:

28. 1. 2021