logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002
title image

Access Bars

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam
nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna
ACCESS BARS

Co je Access Bars?

ACCESS BARS je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness. Více o Access Consciousness najdete zde.

Metoda vznikla v roce 1990 v USA a od té doby již pomohla  tisícům lidí na celém světě změnit významné aspekty jejich života. Neustále se aktualizuje a jde ruku v ruce s vědomím a dynamickým vývojem naší společnosti.

Access je sada nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí.

Vědomí je schopnost být v každém okamžiku života v přítomnosti, bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout všechno, nic neodmítat a vytvořit v životě vše, po čem toužíte, lepší než to, co v současnosti máte a víc, než si dokážete představit. Co kdybyste byli ochotni se o sebe starat a pečovat? ~ Gary Douglas ~

Už není potřeba zabývat se minulostí a držet se toho, co platilo před lety. Cílem je zaměřit se na budoucnost a tvořit si ji v přítomnosti, ve které žijeme. To, jak žijeme dnes, budeme žít zítra.

Bars zahrnuje 32 bodů na hlavě, v nichž jsou nashromážděny všechny naše myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jsme během všech životů nabyli dojem, že jsou důležité. Sezení Bars je jako zmáčknutí  tlačítka  DELETE  na počítači. Bars jsou v podstatě jako hard disk v počítačové bance. Je to stejné, jako když si celý život shromažďujeme věci ve skladu. A to, co tato metoda dělá, je, že vymazává nepotřebné položky tak, že se obsah už automaticky nevrací. Mozkové vlny se během sezení Bars zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování, systémům přesvědčení a postojům, které až do teď vytvářely hranice a limity pro život, po kterém toužíme. Po sezení začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným  způsobem.  Bars  doslova  mění  pravděpodobnosti  budoucích možností.

 

Pro většinu lidí je to při sezení Bars poprvé, kdy si dovolí přijímat bez podmínek a obav.

 

Bars používáme pro změny v jakékoliv oblasti vašeho života (jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, kreativita apod.). Pokud jste ochotni žít více z vědomí, jste ochotni otevřít cestu k léčení. Věda říká, že buňky jsou více eliptické, když jsou pod vlivem myšlenek, pocitů a emocí, a to je první krok k nemoci.

Bars odstraňuje tento vliv na buňky. To jim dovolujeme vrátit se zpět do kulovitého tvaru, což je pro tělo prvním krokem pro změnu.

Kolik nového pak můžete ve svém životě přivítat? Jak šťastní můžete být?

ACCESS BARS

Kdybyste si mohli vybrat svou budoucnost dnes, pro co byste se rozhodli?

Spusťte se české titulky!

ACCESS BARS

Jaké jsou účinky?

Uvolnění starých přesvědčení a vzorců chování
Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fobie
Odstranění bolestí různých částí těla
Uvolnění stresu a napětí
Pomoc při obtížných životních situacích
Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
Snížení hyperaktivity u dětí a také odstranění řečových vad (např. koktání)
Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou

Nyní je čas dovolit si přijímat, odstranit limity a otevřít se všem možnostem, které si dokážeme ve svém životě představit. Víme, že s BARS je každý z vás schopen se zbavit problémů, stresů a začít se víc bavit, více se smát a užívat si život naplno. Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak tohle zjistit, je vyzkoušet sezení ACCESS BARS® na vlastní kůži, anebo se přihlásit na kurz, kde se tuto jednoduchou metodu naučíte. S BARS získáte možnost pomoci sobě i lidem ve svém okolí.

Co kdyby zítřek mohl být začátek něčeho jiného?

Co kdyby se již zítra cítil někdo z vašich blízkých lépe?

Co kdyby již zítra byl život dalšího člověka mnohem příjemnější?

Otázka může změnit energii jakékoli situace. Je to právě otázka, která otvírá dveře jiným možnostem.

Chcete se tuto metodu naučit, začít ji praktikovat a pomoct někomu dalšímu?