logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002
title image

Access Tělesné procesy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam
nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna
Pokud uvažujete o kurzu Access Tělesné procesy, jste na správném místě.

Co jsou Access Tělesné procesy?

Access tělesné procesy MTVSS

Access Tělesné procesy je metoda, která z těla uvolňuje všechny destruktivní pocity, emoce a myšlenky, které zažíváme dlouhodobě nebo v častých stresových situacích. Tyto pocity, emoce a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako disharmonie nebo nemoc.

Psychologové říkají, že se do paměti našich buněk dokonce přenáší prožitá traumata (fyzická i psychická) našich předků.

A ať to zní jakkoli bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší určitou výhodu. Nemusíme dělat věci, které nechceme, díky nemoci máme péči a pozornost okolí … atp.)

Většina z nás chodí po světě bez spojení se svým tělem. Vzdali jsme to, když jsme byli malé děti. Na kurzech Access tělesných procesů se často stává, že účastníci začnou uznávat a přijímat talenty, dary a schopnosti, které mají, a které má jejich tělo.
Každý úhel pohledu, který nerezonuje s vaší vnitřní podstatou, je způsob, kterým se vaše tělo přibližuje nemoci. Pokud jste ochotni tvořit si svůj život, pak na vás úhly pohledu jiných lidí nemají tak velký vliv.

Pokud se přistihnete u toho, jak soudíte své tělo, položte si otázku:
„Kolik fixních úhlů pohledu (názorů) tady mám?“

Jakmile začnete měnit vztah ke svému tělu, začnete měnit vztah ke všemu v celém svém 
životě.

Když se zeptali zakladatele Access Consciousness, Garyho Douglase:
Kurz Access Praha
Čím jsou tyto tělesné procesy tak výjimečné?, odpověděl: „Lidé se stále vracejí pro další tělesné procesy, protože kdykoli jsme pracovali na jejich tělech, změnily se i jiné oblasti jejich života. ~ Gary Douglas ~

Proč si vybrat tento kurz?

Co jsou Access tělesné procesy?

Nastavte si ve videu české titulky.

Metoda je jednoduchá a naučí se ji každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy.

Po ukončení kurzu se stáváte Body Process Practitioner (BPP) – praktikem tělesných procesů. 

Nádherně je využijete v kruhu rodiny a přátel. Pokud podnikáte ve službách (masér, fyzioterapeut, kosmetička ….) tak můžete metodu zařadit k vaší stávající činnosti jako další zajímavý a zdraví obohacující produkt.