logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002
title image

Sezení ACCESS BARS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh
euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat
ACCESS BARS

Jak probíhá sezení?

Klient leží na pohodlném lehátku, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Během sezení ACCESS BARS se postupně lehce dotýkám 32 specifických bodů, tzv. „BARů“, na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky specifických bodů aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí.

Jemný dotek aktivuje body a způsobí, že se mozkové vlny zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování, systémům přesvědčení a postojům, které klient nasbíral v průběhu dosavadního života, převážně z dětství. Po sezení klient zažívá klid, užívá si „být v prostoru možností“, které předtím nevnímal, užívá si více přítomnosti ve svém životě a minulost, kterou ve svém životě zažíval se již nepromítá do budoucnosti.

 

Bars umožňuje nastartovat změny v jakékoli oblasti vašeho života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, kreativita apod. Uvolňuje stres.

Bars doslova mění pravděpodobnosti budoucích možností.

Klient se po sezení cítí uvolněný a spokojený. Někdy se stává, že není schopen své pocity bezprostředně po sezení vyjádřit, pouze vnímá, že se cítí JINAK (v pozitivním smyslu slova). V jeho životě nastávají změny, tak nějak samy od sebe. Věci se dějí s minimálním úsilím, přesně podle mantry Access Bars:

VŠE V ŽIVOTĚ KE MNĚ PŘICHÁZÍ S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ A SLÁVOU.

Slovy se dá těžko vyjádřit ten nádherný pocit klidu a pohody po sezení ACCESS BARS.  S odstupem času klient vnímá, že je více v nadhledu a více v přítomnosti i v situacích, ve kterých se předtím necítil komfortně.

ACCESS BARS

Účinky sezení ACCESS BARS:

Uvolnění starých presvědčení a vzorců chování
Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fobie
Odstranění bolestí různých částí těla
Uvolnění stresu a napětí
Pomoc při obtížných životních situacích
Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
Snížení hyperaktivity u dětí a také odstranění řečových vad (např. koktání)
Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou
Víme, že existuje možnost, jak se příjemnou cestou zbavit problémů, stresu i bolesti. Jak se začít více smát, bavit se a užívat si života naplno?
Cena sezení
Kurzy