logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002
Co vlastně je Energetický Facelift?

Access Energetický Facelift

Access Consciousness Facelift je jemný, ale dynamický proces na těle (dotýkáme se krku a obličeje), který vám pomůže vypadat mladší a umožňuje vašemu tělu cítit se lépe bez chirurgického zákroku, injekcí, krémů nebo pilulek. Je to skvělý způsob, jak omladit obličej a zvrátit známky stárnutí na obličeji a v celém těle. Prohlubuje a zrychluje přirozené hojivé schopnosti těla a umožňuje buňkám vaší tváře získat zpět jejich přirozenou záři, mládí a krásu.

Modality access facelift
ACCESS FACELIFT

Pro koho je vhodný?

Tento proces je pro kohokoli, kdo má zájem vypadat a cítit se mladší, mít více energie a zažít pečující energii tohoto procesu. Access Facelift může také přispět k celkovému uzdravení, pohodě a uvolnění v těle.

 

Každé sezení Access Facelift, které trvá 60 – 80 minut, dává tělu šanci se pohnout a transformovat mnoho omezujících energií a názorů, které se promítají do obličeje (jak vypadáme, kolik vrásek máme atp.), hlavy, hrudníku a těla – proces se efektivně podílí na vymazání buněčné paměti.

Jemný uklidňující dotek působící na vaši tvář a krk, pracuje s buňkami vašeho těla, obnovuje, oživuje a omlazuje.

 

Access Energetický Facelift je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií. Výsledky se dostaví ve většině případů už po prvním sezení a každým následným sezením se zvyšují.

 

Access Energetic Facelift prokazatelně zlepšuje:

Světlo a prosvětlenost obličeje
Elasticitu kůže
Vyhlazení pleti a vrásky jsou méně viditelné
Kvalitu vlasů
Zvednutí prsou a pozadí
Příjem energie do těla
Uvolnění v celém těle
Modality access consciouness
Modality access

Výhody však nejsou jen hluboko v kůži. Z hlediska energetické praxe Access Facelift funguje  také v podprahových příčinách hodnocení a stárnutí. Mění se struktura obličeje, vaše jednání, jinak se cítíte a vytváříte větší lehkost a radost pro vaše tělo a váš život.

 

Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický facelift obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

Chtěli byste vypadat jinak a zažívat nové pocity?

ACCESS FACELIFT

Kolik sezení je potřeba?

Neexistuje žádný doporučený počet sezení Access Facelift pro dosažení výsledků a využití všech výhod tohoto procesu. Někteří říkají, že viděli změny už po jednom sezení. Nicméně, je to stejné,  jako chodit do tělocvičny. Je na vás, kolik sezení si dopřejete pro svou krásu a proto, abyste se ve svém těle cítili lépe. Pokud se Facelift provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé.

 

Tuto jednoduchou techniku ​​se můžete i naučit.

 

Access Energetický Facelift může být skvělým začátkem podnikání anebo doplněním produktu pro stávající klienty. Metoda je často používaná v oborech krása, wellness, masáže a další.

 

Objednejte se na konzultaci anebo se přihlaste přímo na kurz, kde se naučíte metodu praktikovat.