logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002
Co vlastně je Energetický Facelift?

Access Energetický Facelift

Access Energetický Facelift je jemný, ale dynamický proces na těle (dotýkáme se krku a obličeje), který vám pomůže vypadat mladší a umožňuje vašemu tělu cítit se lépe bez chirurgického zákroku, injekcí, krémů nebo pilulek. Je to skvělý způsob, jak omladit obličej a zvrátit známky stárnutí na obličeji a v celém těle. Prohlubuje a zrychluje přirozené hojivé schopnosti těla a umožňuje buňkám vaší tváře získat zpět jejich přirozenou záři, mladistvost a krásu.

Modality access facelift
ACCESS FACELIFT

Pro koho je vhodný?

Tento proces je pro kohokoli, kdo má zájem vypadat a cítit se mladší, mít více energie a zažít pečující energii tohoto procesu. Access facelift může také přispět k celkovému uzdravení, pohodě a uvolnění v těle.

 

Každé sezení Access facelift, které trvá 60 – 80 minut, dává tělu šanci se změnit a transformovat mnoho omezujících energií a názorů, které se promítají do obličeje (jak vypadáme, kolik vrásek máme atp.), hlavy, hrudníku a těla – proces se efektivně podílí na vymazání buněčné paměti.

Jemný uklidňující dotek působící na vaši tvář a krk, pracuje s buňkami vašeho těla, obnovuje, oživuje a omlazuje.

 

Access energetický facelift je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií. Výsledky se dostaví ve většině případů už po prvním sezení a každým následným sezením se zvyšují.

 

Access energetický facelift prokazatelně zajišťuje:

rovnoměrný tón pleti
odvrácení příznaků stárnutí na obličeji i celém těle
zlepšení elasticity kůže
vyhlazení pleti - vrásky jsou méně viditelné
zlepšení kvality vlasů
pozvednutí prsou
větší vnímání energie, radosti a lehkosti v těle
Modality access consciouness
Modality access

Výhody energetického faceliftu se však neprojevují jen hluboko v kůži. Z hlediska energetické praxe Access facelift mění také  podprahové příčiny, vaše názory na stárnutí a hodnocení které máte o sobě a vašem těle. Mění se struktura obličeje, vaše jednání, začínáte se jinak cítit a vytváříte větší lehkost a radost pro vaše tělo a váš život. ZDE si můžete přečíst více.

 

Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický facelift obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

Chtěli byste vypadat jinak a zažívat nové pocity? Přečtěte si PŘÍBĚH FACILITÁTORKY.

ACCESS FACELIFT

Kolik sezení je potřeba?

Neexistuje žádný doporučený počet sezení Access facelift pro dosažení výsledků a využití všech výhod tohoto procesu. Někdo zažívá změny už po jednom sezení. Nicméně, je to stejné,  jako chodit do posilovny. Je na vás, kolik sezení si dopřejete pro svou krásu a proto, abyste se ve svém těle cítili lépe. Pokud se facelift provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé.

 

Tuto jednoduchou techniku ​​se můžete i naučit. Více o tom, jak probíhá kurz se dozvíte ZDE

 

Access energetický facelift může být skvělým začátkem podnikání anebo doplněním produktu pro stávající klienty. Metoda je často používaná v oborech krása, wellness, masáže a další.

 

Objednejte se na KONZULTACI anebo se přihlaste přímo na KURZ, kde se naučíte metodu praktikovat.