logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002
title image

O mně

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam
nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna
O mě

Adriana Těšínská

Adriana Těšínská certifikat

Jmenuji se Adriana Těšínská a ráda na svých kurzech říkám, že bez ohledu na to, kde se teď nacházíte, vždy je možné věci změnit tak, abyste v životě zažívali radost a spokojenost.

 

Vždy jsem chtěla pomáhat druhým a zapomínala na sebe. Po střední škole jsem absolvovala spousty seminářů, kurzů a přečetla stovky knih. Stále jsem se učila způsoby, jak pomoci těm ostatním. Pro sebe jsem hledala návod na život a určitý postup, kterým bych se mohla řídit:). Nebyla jsem spokojená sama se sebou, se svou prací, s finanční situací …. s tím, jak žiju.

 

Dnes už vím, že vše co potřebujeme, máme v sobě. Stačí si to uvědomit, uznat to a dovolit si čerpat z moudrosti nekonečné bytosti, kterou jsme. A k tomu uvědomění nám pomáhají různé techniky, metody a naše zkušenosti z životní cesty, na kterou se vydáme.

Od střední školy uplynulo hodně času. Postupně jsem si skrze různé metody dovolila pozvat do života více radosti a lehkosti. Naučila jsem se být vděčna za vše, co ve svém životě mám a uvědomila jsem si KDO JSEM.

 

V roce 2017 mi do života přišla metoda Access Bars. Byla jsem nadšena její jednoduchostí a účinností a rozhodla se stát certifikovanou facilitátorkou.

Nyní dělám kurzy Access po celé České republice, na kterých se lidé seznamují s jednoduchými nástroji a technikami. Ty jim umožňují změnit život, opustit stará přesvědčení a omezení.

Tohle vše jim pak umožní objevit jejich vnitřní potenciál, dary a talenty, které zatím nebyli ochotni uznat nebo je vidět. Tato metoda mění lidem životy a mou vizí je, aby se o ní dozvěděl každý, kdo chce být ve svém životě šťastný.

Dovolte mi pozvat vás na kurz, kde se naučíte skvělé techniky anebo na sezení, na kterém vás budu skrze otázky navigovat na cestě k objevení sama sebe uvnitř sebe:)

S čím vám mohu pomoc?

Pokud jste už na cestě směrem pryč z vaší staré reality, můžu vám nabídnout:

Certifikované kurzy Access

V rámci Access Conciousness se můžete seznámit s metodou Access Bars, Access Energetický facelift a Access Tělesné procesy. Zde najdete více informací o jednotlivých metodách, cenách kurzů i o tom, jakým přínosem tyto kurzy pro vás, vaši rodinu nebo vaše podnikání můžou být.

Kurzy
Nezávazná konzultace

Máte akutní problém nebo nevíte, kterou z metod si vybrat? Jste absolventem/absolventkou mého kurzu a potřebujete se poradit? Ráda vám konzultaci zdarma po telefonu nebo přes aplikaci Zoom. Konzultace v délce trvání 20 min.

Konzultace/sezení
Osobní konzultace/sezení

Vše v životě si tvoříme sami – to dobré i to špatné. Díky podvědomým programům někdy nevidíme cestu ven z problémů. V rámci sezení vám pomůžu zvědomit si to, co nejste schopni/ochotni vidět, to, co už vám neslouží, co vás zastavuje a nedovoluje, abyste viděli možnosti, ze kterých si můžete vybírat a tvořit spokojený život.

Konzultace/sezení
Možnost spolupráce

Mé podnikání stojí na více pilířích. Pokud hledáš možnosti a rozhoduješ se, co dál, zvu tě do mého týmu. Party nadšených lidí, která jede na vlně osobního rozvoje,  vykročení mimo komfortní zónu a pomoci sobě i ostatním dosáhnout svých snů a cílů. Jaký je tvůj sen?
Může to být jedno DUŠší, než si myslíš.

Spolupráce