logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002
title image

O mně

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam
nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna
O mě

Adriana Těšínská

Adriana Těšínská certifikat

Jmenuji se Adriana Těšínská a ráda na svých kurzech říkám, že bez ohledu na to, kde se teď nacházíte, vždy je možné věci změnit tak, abyste v životě zažívali radost a spokojenost.

 

Vždy jsem chtěla pomáhat druhým a zapomínala na sebe. Po střední škole jsem absolvovala spousty seminářů, kurzů a přečetla stovky knih. Stále jsem se učila způsoby, jak pomoci těm ostatním. Pro sebe jsem hledala návod na živo a, určitý postup, kterým bych se mohla řídit:). Nebyla jsem spokojená sama se sebou, se svou prací, s finanční situací …. s tím, jak žiju.

 

Dnes už vím, že vše co potřebujeme, máme v sobě. Stačí si to uvědomit, uznat to a dovolit si čerpat z moudrosti nekonečné bytosti, kterou jsme. A k tomu uvědomění nám pomáhají různé techniky, metody a naše zkušenosti z životní cesty, na kterou se vydáme.

 

Od střední školy uplynulo hodně času. Postupně jsem si skrze různé metody dovolila pozvat do života více radosti a lehkosti. Naučila jsem se být vděčna za vše, co ve svém životě mám a uvědomila jsem si KDO JSEM.

 

V roce 2017 jsem objevila metodu Access Bars. Byla jsem nadšena její jednoduchostí a účinností a rozhodla se stát certifikovanou facilitátorkou.

 

Nyní dělám kurzy Access po celé České republice, na kterých se lidé seznamují s jednoduchými nástroji a technikami. Ty jim umožňují změnit život. Objeví svůj vnitřní potenciál, dary a talenty, které zatím nebyli ochotni uznat nebo je vidět. Tato metoda mění lidem životy a mou vizí je, aby se o ní dozvěděl každý, kdo chce být ve svém životě šťastný.

Zvu vás také na sezení, na kterém vás budu skrze otázky navigovat na cestě k objevení sama sebe uvnitř sebe:)

S čím vám mohu pomoc?

Pokud jste už na cestě směrem pryč z vaší staré reality, můžu vám nabídnout:

Certifikované kurzy Access

V rámci Access Conciousness se můžete seznámit s metodou Access Bars, Access Energetický facelift a Access Tělesné procesy. Zde najdete více informací o jednotlivých metodách, cenách kurzů i o tom, jakým přínosem tyto kurzy pro vás, vaši rodinu nebo vaše podnikání můžou být.

Kurzy
Nezávazná konzultace

Máte akutní problém nebo nevíte, kterou z metod si vybrat? Jste absolventem/absolventkou mého kurzu a potřebujete se poradit? Ráda vám konzultaci zdarma po telefonu nebo přes aplikaci Zoom. Konzultace v délce trvání 20 min.

Konzultace/sezení
Osobní konzultace/sezení

Vše v životě si tvoříme sami – to dobré i to špatné. Díky podvědomým programům někdy nevidíme cestu ven z problémů. V rámci sezení vám pomůžu zvědomit si to, co nejste schopni/ochotni vidět, to, co už vám neslouží, co vás zastavuje a nedovoluje, abyste viděli možnosti, ze kterých si můžete vybírat a tvořit spokojený život.

Konzultace/sezení
Možnost spolupráce

Mé podnikání stojí na více pilířích. Pokud hledáš možnosti a rozhoduješ se, co dál, zvu tě do mého týmu. Party nadšených lidí, která jede na vlně osobního rozvoje,  vykročení mimo komfortní zónu a pomoci sobě i ostatním dosáhnout svých snů a cílů. Jaký je tvůj sen?
Může to být jedno DUŠší, než si myslíš.

Spolupráce