logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002

Obnova společenství se Zemí

Access Praha  Obnova společenství se Zemí

Obnova společenství se Zemí

Certifikovaný kurz tělesného procesu – OBNOVA SPOLEČENSTVÍ SE ZEMÍ

Tento tělesný proces podporuje znovu propojení se Zemí a umožní vám, být v této realitě tou nekonečnou bytostí, která dokáže vnímat, vědět, být a hlavně přijímat s naprostou lehkostí.

Proces první volby, pokud vnímáte, že váš klient při Access Bars sezení nepřijímá a nespouští Bars s lehkostí. Pár minut energie Obnovy společenství se zemí obnoví přijímání i schopnost těla uvolnit pomocí Bars za hranice této reality.

Tento proces přináší zvýšení vědomí si všech energií na této planetě. Jaké by to bylo, kdybyste mohli PŘIJÍMAT od Země vše, čím každým momentem obdarovává?

 

Chcete se proces naučit?

Anebo ho používat při svých sezeních s klienty, pro sebe, svou rodinu? Registrujte se na některý z našich kurzů.

Procesy, které na našich kurzech facilitujeme, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy. Dovedeme vás do bodu, kde budete VĚDĚT a dále rozvíjet vztah s tělem. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete.

Vhodné pro každého, není nutné předchozí absolvování jiných Access kurzů.

Po ukončení kurzů obdržíte oficiální certifikát a můžete tento proces praktikovat v rámci rodiny nebo v rámci své praxe.

 

Chcete se k nám objednat na sezení?

Cena ošetření  je 2000,- Kč. Trvá cca 60min.

 
Kontaktujte mě

Date:

28. 1. 2021