logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002

Access pro maminky

Maminky, rodiče …. vítejte zde!

Chcete pomoct sobě, svým dětem, vyladit se na vlnu spokojenosti a radosti?

Na této stránce najdete videa s technikami a nástroji, které můžou zlepšit kvalitu vašeho života, a které  změní váš život.

V naší realitě máme spoustu možností a příležitostí, ale někdy je kvůli svým přesvědčením nevidíme. Dovolte mi, abych vám o tom, jak to vnímám já řekla víc:)

Úvodní video

Jak se z vlastních dětí nepo../nezbláznit:)

VIDEO č. 2

Jak si vyčistit hlavu a vysypat „odpadky“

VIDEO č. 3

Jak můžou OTÁZKY „vyřešit“ situaci

VIDEO č. 4

Začněte žít život s lehkostí

Jste z Českých Budějovic a okolí?  Kurz Access Bars, o který se zajímáte se koná dne 9. října od 9:00 v Centru setkávání, Neplachova 1, v Českých Budějovicích.

 

Co je vlastně Access Bars? Poslechněte si video č. 4.


Při Bars se dotýkáme postupně 32 bodů na hlavě. Jsou to místa, která souvisí s našimi myšlenkami, nápady, přesvědčeními, obavami, emocemi a postoji, o kterých jsme během všech životů nabyli dojem, že jsou důležité. Děti ještě za svůj život tolik přesvědčení a negativních myšlenek jako dospělí nemají, takže sezení trvá 20 – 30 min. Dítě se zklidní, relaxuje 

Jak probíhá kurz?
Sezení Bars je jako zmáčknutí tlačítka DELETE na počítači, tzn., že se rozpouští nepotřebné a s námi nesouladné „položky“ (myšlenky, emoce, mentální vzorce). To, co je s vámi v souladu vám zůstává:) Během sezení Bars se mozkové vlny zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování, systémům přesvědčení a postojům, které až do teď vytvářely hranice a limity pro život, po kterém toužíme. Zkrátka uvolní se vše, co vás až do teď omezovalo, brzdilo, neumožnilo vám tvořit, být sám/a sebou a tvořit si život dle vaší představy.

Po sezení začneme vnímat sebe i svět kolem vás z jiného úhlu pohledu. Na první pohled to vypadá, že se nic nezměnilo, ale vy si postupně začnete všímat různých změn, cítíte se lépe, máte více klidu, víc chuť tvořit a pokud jste měli zdravotní problémy, tak se mění i váš zdravotní stav. Věda říká, že buňky jsou více eliptické, když jsou pod vlivem myšlenek, pocitů a emocí, a to je první krok k nemoci. Bars odstraňuje tento vliv na buňky. To jim dovolujeme vrátit se zpět do kulovitého tvaru, což je pro tělo prvním krokem pro změnu.

Pro většinu lidí je to při sezení Bars poprvé, kdy si dovolí přijímat bez podmínek a obav.

Více informací jak pomoct svým dětem najdete i na mém blogu ZDE

Kolik nového pak můžete ve svém životě přivítat? Jak šťastní můžete být?

Tato metoda nemá žádné kontraindikace. Můžete ji aplikovat všem, kdo o ni mají zájem – vaše děti, členové vaší rodiny, babičky, dědové, vaši přátelé nebo kolegové.

Těším se na vás:)