logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002

ZKROŤ SVOU MYSL

CHCEŠ ZAŽÍVAT JAK SE BEZPROSTŘEDNĚ V PRAXI PROJEVÍ TO, CO SE NAUČÍŠ?

Trénink ZKROŤ SVOU MYSL – SUPER JUMP

jsou metody a cvičení SUPER JUMP. Společně tak budujeme divergentní myšlení,  emoční inteligenci a celkové nastavení mysli.

Učíš se, vzděláváš se, nasáváš nové informace z různých kurzů, ale změny nevidíš?

Pokud chceš mít výsledky, potřebuješ teorii uvést do praxe.

Super Jump se liší tím, že je HLAVNĚ o praktikování 8 JEDNODUCHÝCH ale EFEKTIVNÍCH cvičení, které JEŠTĚ V DEN TRÉNINKU začneš praktikovat a tím budeš svůj mozek přeprogramovávat na NOVÉ.

Pro koho je trénink vhodný?

SUER JUMP je první online mentální trénink na světě, který rozvíjí pozitivní energii člověka, učí tě pracovat s myšlenkami, emocemi a pocity a zvyšuje úroveň štěstí. Jádrem Super Jumpu je systém 8 jednoduchých cviků, který je patentovaný.

Pomocí technik Super Jump se člověk každý den nabíjí svým vnitřním zdrojem energie.

 

Tento trénink je vhodný, pokud:

jsi unaven průměrností a toužíš po změně, která povede ke spokojenému životu
se rád učíš nové věci a chceš rozvinout svůj vnitřní potenciál a svou unikátnost
máš pocit, že jsi přišel na tento svět abys ho prožil v radosti a štěstí
rád pomáháš druhým lidem
ti není lhostejná budoucnost planety Země
hledáš zajímavé, pozitivní a rozvíjející se prostředí lidí, kteří se chtějí stát více vědomými
anebo máš vizi o tom, stát se Intelect-trenérem, který jde ostatním příkladem

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

 

Nečeká tě žádné samostudium nudných videí, ale aktivní práce na sobě, na nastavení tvé mysli a aktivaci tvého potenciálu.

Společně se potkáme po dobu 9 dní, v rámci kterých se naučíš osm jednoduchých avšak efektivních patentovaných CVIČENÍ (každý den jedno), které hned aplikuješ do života.

Každý den, vždy ve stejný čas (domluvíme se předem), se sejdeme na zoomu, kde začneme prvním sdílením a cvičením. Také každý den proběhne cvičení, kterému se říká „Kruhy moci“, v rámci kterého budeme posilovat tvé SEBEvědomí.

(Pokud se výjimečně ten den nebudeš moct zúčastnit, získáš nahrávku daného dne).

 

Nahrávky a podklady ke cvičením budeš mít uložené ve společné skupině na Whats appu, kam budeš mít přístup i po skončení tréninku.

 

Tvá investice do sebe je symbolických 100 USD (dolarů) za celý 9ti denní trénink.

 

Instrukce, jak trénink zaplatit, najdeš po registraci na trénink → ZDE

Co je světová asociace Intelekt trenérů Super Jump?

Je to asociace pokrokově myslících lidí, kteří dosahují klíčových cílů nejen pro sebe ale i pro ostatní:

Prostřednictvím certifikovaného intelekt tréninku Super Jump rozvíjíme povědomí a moudrost u lidí, díky čemu lze postupně pomoct vývoji vědomě myslících lidí i naší planetě.

V praxi jsme dokázali, že trénink intelektu Super Jump efektivně osvobodí člověka, z matrixu nevědomosti a hněvu. Společně můžeme pomoci lidem, kteří ztratili smysl života, trpí osamělostí a nedostatkem energie.

 

Intelekt trenér neléčí lidi z depresí a jiných duševních onemocnění, ale v tréninku ti předává metodiku, která v lidech probouzí energii, radost, chuť žít a tvořit. Jako Intelekt trenéři jsme v praxi dokázali, že prostřednictvím jednoduchého patentovaného systému cvičení Super Jump dáváme lidem nástroj, jak se rozvíjet novým způsobem. Tréninky pomáhají stát se znovu naplněným člověkem a žít zajímavý život v radosti.

Naším cílem je podporovat lidi držet krok se změnami v životě a přizpůsobit se novým výzvám naší doby.

Dle studií vyplývá, že ve světě přibližně 70 % dospělých chronicky zaostává za změnami. Z tohoto důvodu se stávají konkurence-neschopnými, ztrácejí úspěch v podnikání, v práci i v životě.

Staň se studentem, absolvuj trénink a pokud se rozhodneš, že ti systém cvičení dává smysl, pak se můžeš stát certifikovaným Intelekt trenérem a provázet tréninkem další lidi.

Tak nečekej, registruj se → ZDE a začni prvním krokem – projdi si tréninkem, zažij si to na vlastní kůži.

PRINCIPY A HODNOTY

Světová asociace Intelekt trenérů Super Jump

  1. Jsme mezinárodní asociace Intelekt trenérů s vizí pomáhat lidem k naplněnějšímu životu, což vede celkově k zlepšení zemského ekosystému a má pozitivní vliv na budoucnost společnosti.
  2. Intelekt Kluby Super Jump jsou vytvářeny pro všechny lidi, kteří mají chuť osobnostně růst a žít naplněný život.
  3. Osm jednoduchých cvičení a principů, které učíme mají doposud obrovský vliv a efekt na životy lidí, kteří se rozhodli je aplikovat a proto nás tyto výsledky a zpětné vazby ženou vpřed a inspirují k větším a větším cílům.