logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002

Seznamte se s Access Bars

Už jste slyšeli o metodě Access Bars? Seznamte se.

Možná máte spousty otázek anebo si chcete vyzkoušet, jaké to je zažít sezení v rámci této metody. Chápu vás a proto dělám tato setkání a seznámení s metodou Access Bars.

 

ACCESS BARS (více o metodě najdete ZDE) je sada nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí.

 

Kurzy této metody dělám v ČR již 4 roky. Na svých kurzech, kterými prošlo už víc než 1 tisíc absolventů, předávám zkušenosti a znalosti z praxe, ale i z jiných pokročilých kurzů, které v rámci Access absolvuji.

 

 

Co vás tedy čeká na našem společném setkání? V rámci této dvouhodinky získáte informace o tom:

 

  • jak a s čím vám může metoda Access Bars pomoct
  • co vše se v rámci celodenního certifikovaného kurzu naučíte
  • jak rozpoznat a naučit se důvěřovat své intuici
  • pochopíte, proč se vám nedaří pohnout se z místa a jak vás ovlivňují vaše myšlenky a emoce
  • jak můžete používat nástroje Access Bars a jak  pomocí nich provádět změny ve vašem životě
  • jak touto metodou můžete pomáhat ostatním
  • dozvíte se, jakým přínosem jsou barsy dětem
  • jaké další možnosti se pro vás otvírají po kurzu

 

Jen si představte, jak neuvěřitelně úžasný pocit to bude, až se vám podaří změnit vše, co vás omezuje, zastavuje, co způsobuje strachy a obavy. Zbavit se většiny toho, co vás trápí. Chcete mít v životě více radosti a spokojenosti?

Také budete mít možnost vyzkoušet si zkrácenou verzi této techniky vzájemně na sobě a „ochutnat“,  jak příjemné je zažít toto sezení. Teorie je jedna věc, ale není nad to, když máte osobní prožitek.

 

Jste zvědaví a chcete se dozvědět více? Přijďte na setkání, probereme vše, co vás ohledně této metody zajímá.  Termíny najdete ZDE

 

Řešíte problém anebo chcete ještě před kurzem přijít na sezení? Váháte a nevíte, jestli tohle je právě pro vás? ZAVOLEJTE, ráda zodpovím vaše dotazy nebo domluvíme termín sezení.