logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002

MTVSS – tělesný proces na imunitu

Access Praha  MTVSS – tělesný proces na imunitu

MTVSS – tělesný proces na imunitu

Většina z nás chodí po světě bez spojení s tělem. A co kdyby to mohlo být jinak? Naše tělo je vnímavý, senzorický organizmus, neustále s námi komunikuje a má schopnost dávat nám najevo svoje potřeby a mnohdy ví více než naše hlava. Pokud se naučíme tuto komunikaci vnímat, můžeme tělo uzdravit anebo skrze něj uvolnit problémy, které v životě máme.

Tyto procesy jsou energetické – pracují s energií těl a bytostí. Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

 

MTVSS pro imunitní systém

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Může mít významný vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděno na kloubech. MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti. Aktivujeme MTVSS energie uvnitř svého těla. To jsou všechny způsoby, jakými jste zablokovali své tělo, mysleli jste si, že tato skutečnost je součtem toho co můžete udělat nebo být.

 

Získejte velmi snadný a funkční nástroj, jak být prospěšný celé své rodině v období pandemie

  • Nemusíte nikam chodit, proces spustíte na svých blízkých v pohodlí svého domova
  • Pravidelné opakování je skvělou prevencí a posílením imunity organismu
  • V případě potřeby, velmi rychle nastartuje přirozenou schopnost organismu
  • Dotek vašich rukou si vaši blízcí zamilují, jak málo se někdy dotýkáme a kolik oddělení právě v této době vnímáme?

Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistit totální restart v těle.

Tento proces lze provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

 

Chcete se proces naučit?

Anebo ho používat při svých sezeních s klienty, pro sebe, svou rodinu? Kurz průběžně pořádám v Praze. Sledujte mé stránky anebo mě kontaktujte.

Procesy, které v rámci kurzů předávám dál, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy. Dovedu vás do bodu, kde budete VĚDĚT a dále rozvíjet vztah s tělem. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete.

Jsem tu pro vás a vaše těla, abyste mohli tento, v této době tak cenný způsob pomoci získat, mít ve svých rukách, již navždy.

Máte-li jakékoli otázky, napište mi na adriana@accesspraha.cz

 

Chcete se objednat na sezení a zažít jaké to je přijmout energii MTVSS?

Cena ošetření  je 2000,- Kč. Trvá cca 60min.

Kontaktujte mě

Client:

Brand & Co.

Date:

21. 1. 2021