logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002

Tato technika má překvapující účinky!

Tato technika má překvapující účinky!

Není žádným tajemstvím, že muži a ženy všech věkových kategorií si chtějí zachovat mladistvý vzhled. A tak se většina z nás poohlíží po řešeních proti stárnutí, což vede k vyšší poptávce po produktech a technikách, které zmírňují vrásky, stařecké skvrny, suchou pleť a nerovnoměrný tón pleti.

 

Lidé vyhledávají nejrůznější postupy, služby a přístroje, od péče o pleť až po kosmetické a dokonce plastické operace, aby vrátili známky stárnutí. Mnozí však zapomínají vzít v úvahu, že tyto zákroky mají vliv na fyzický stav, ale neuvědomí si, že nemění jejich zvyk hodnotit a kritizovat, jak vypadá jejich obličej a tělo, které vidí každý den v zrcadle.

Co si říkáte když se každý den díváte na sebe do zrcadla? Co si říkáte u oslavy každých narozenin?

 

Jestli hodnotíte svůj vzhled a hlavou vám běží myšlenky o tom, jak jste zase za rok zestárli, jak vypadá vaše tělo, tak vám musím říct, že zabývání se tímto myšlenkovým procesem vysílá podprahové zprávy vašemu tělu a vykresluje obraz toho, jak bude vypadat a jaké bude v budoucnu. Takto jednoduše určujete cíl vašemu tělu. Každý pokus o navrácení mládí pomocí těch nejlepších krémů a lektvarů je zbytečný pokud jsme zatíženi našimi myšlenkami, projekcemi, očekáváními a závěry o tom, jak bude stárnutí vypadat a jak se bude na vašem těle projevovat.

 

A pokud teď slyšíte poprvé, že vaše tělo je ovlivněno vašimi emocemi a názory na něj, vězte, že nejste sami. Tyto informace nejsou to, co se učíme, když vyrůstáme. Místo toho se učíme srovnávat své tělo s jinými těly. Zde začínají projekce a očekávání toho, jak bychom měli nebo neměli vypadat. Možná se teď ptáte, zda to znamená, že kosmetické vylepšení je špatné? Rozhodně ne.

 

Důležitým aspektem pro to, aby změny na našem těle byly déletrvající je prozkoumat důvody naší snahy po vylepšení, získat hlubší povědomí o tom, co jste se rozhodli, že je třeba na vás napravit, změnit. A také si uvědomit, že možná názor, který máte, není pravdivý. To je začátek spoluvytváření vztahu s vaším tělem, kdy ho zapojujete do všech svých rozhodnutí. Co kdybyste své tělo vůbec nehodnotili?

 

Co kdyby existovala vlídnější, jemnější cesta než operace, injekce a galvanické žehličky? Co když řešením může být způsob, jak změnit soudy a projekce vůči vašemu tělu a zjemnit fyzické známky stárnutí, abychom vypadali mladistvější? Ano! Je to možné!

 

Vítejte v Access facelift.

 

Energetický facelift prohlubuje přirozené léčebné schopnosti těla a umožňuje buňkám našeho obličeje získat zpět přirozený lesk, mladistvost a krásu uloženou hluboko v obličeji a celém těle. Energetický facelift účinně vymazává buněčnou paměť hodnocení.

 

Jak to funguje?

Pokaždé, když se díváme do zrcadla a posuzujeme to, co vidíme, naše názory, myšlenky a emoce se ukládají do buněk našeho těla. Energetický facelift skrze dotek a specifickou energii, která se v průběhu sezení spouští na těle, vymaže buněčnou paměť těchto názorů, soudů a projekcí a zároveň omladí obličej a tělo. Tato metoda přispívá ke změnám, které jsou pro tělo možné na buněčné úrovni a pomáhá obnovit přirozený stav samoléčení, sebeomlazení a seberegenerace.

 

Jakmile uvolníme a odstraníme soudy, které promítáme do svého obličeje a těla, mohou se začít přirozeně regenerovat.

 

Když absolvujete SEZENÍ, efekt se projeví nejenom na úrovni pleti. Access Facelift také pomáhá vám a vašemu tělu vypadat jinak, chovat se jinak, cítit se jinak a mít celkově větší pocit lehkosti, pohody a radosti.

 

Access facelift je jemný, neinvazivní proces, který umožňuje uvolnit vaše úhly pohledu na stáří a stárnutí, kterým jste od narození vystaveni, a kterým jste se v průběhu svého života uvěřili, že jsou pro vaše tělo pravdivé.

 

Zde je několik otázek, které si lidé kladou ohledně Access facelift.

Kolik sezení budu potřebovat?

Neexistuje žádný doporučený počet sezení Access facelift, abyste dosáhli požadované výsledky a plně využili výhod tohoto procesu (někteří uvádějí, že změny vidí již po jednom sezení). Nicméně stejně jako u chození do posilovny platí, že čím častěji jej budete absolvovat, tím více budete i nadále vypadat a cítit se lépe.

 

Jak dlouho trvá jedno sezení?

Jedno sezení může trvat 60 až 90 minut.

 

Co dalšího mi ještě sezení této metody poskytne?

Access Facelift neprospívá pouze vašemu obličeji. Při každém sezení neustále přispívá celému vašemu tělu a zanechává ve vás pocit zdraví a omlazení, uvnitř i navenek.

 

Je známo, že Access energetický facelift:

  • vyhlazuje pleť –  vrásky jsou méně viditelné
  • odvrací příznaky stárnutí na obličeji i celém těle
  • odstraňuje pigmentové skvrny
  • zjemňuje suchou pleť
  • zajišťuje rovnoměrný tón pleti
  • navrací elasticitu kůže

 

Krása Access faceliftu spočívá v tom, že není určen pouze pro stávající terapeuty. Tuto techniku se může naučit každý. Je zábavné zúčastnit se KURZU ACCESS FACELIFT s přítelem, kamarádkou nebo členem rodiny, což vám umožní absolvovat Access facelift tak často, jak budete chtít, v soukromí vašeho domova.

 

Jak kurz probíhá?

V rámci jednodenního kurzu vám facilitátor Access Facelift předá manuál (v českém jazyce) a podrobný návod jak tuto metodu praktikovat. Každý účastník školení má možnost poskytnout a přijmout dvě sezení Access facelift.

Na konci kurzu obdržíte certifikát o absolvování.

Access facelift může být začátkem krásného nového wellness podnikání nebo doplňkem jakéhokoli stávajícího podnikání, kdy pracujete s klienty a jejich těly – krása, wellness, masáže a další.

 

ZDE si můžete přečíst příběh facilitátorky Samanthy Lewis: Co mi ukázal Access facelift?