logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002

Facelift ze mne udělal sebevědomou ženu

Facelift ze mne udělal sebevědomou ženu

Kamarádka, která si udělala kurz Access faceliftu mě pozvala na sezení.  Kdo by nechtěl vypadat mladší? Moc jsem tomu ale nevěřila a o to větší bylo mé překvapení.

Když jsem přišla na sezení, dozvěděla jsem se, že facelift není jenom na vrásky (tak, jak jsem si původně myslela), ale i na celkovou harmonizaci těla. Začala jsem být zvědavá. Uvelebila jsem se v lehátku a dovolila svému tělu poprvé zažít to, o čem jsem zatím jen slyšela. 

 

Celé sezení bylo velmi příjemné. Kamarádka na pár minut jemně přiložila ruce na můj dekolt, pak se jemně dotýkala mého obličeje i hlavy a já jsem si připadala nádherně opečovávaná a hýčkaná. Občas jsem malinko usínala. Cítila jsem se skvěle při i po sezení.

 

Když jsem vstala z lehátka, celé mé tělo bylo příjemně zrelaxované. Kůže na na mém obličeji se vypnula a já byla plná energie a elánu. Měla jsem chuť něco tvořit, zpívat si a smát se. Bylo to zvláštní, tohle jsem nečekala.

 

Je mi 60 let a já se po jednom sezení cítila zase jako mladá holka. Vrásky mi sice nezmizely, ale pleť byla hladší, jakoby zářivější a pocit, tam někde uvnitř mě, byl úžasný. 

Dnes už je to měsíc. Mezitím jsem absolvovala další dvě sezení a cítím se pořád báječně. Zmizely mi pigmentové skvrny a pleť není tak povadlá jako předtím. Také se od té doby jinak dívám na sebe v zrcadle. Vážím si více sama sebe a jsem vděčná za své tělo. A co víc, opět se za mnou otáčí chlapi!!! Ne, že bych to potřebovala. S manželem máme skvělý vztah, ale dodává mi to sebevědomí.

Plánuji pokračovat dál a rozhodla jsem se také, že si udělám i samotný kurz. Tohle bude něco, čím udělám radost svým dcerám. Budu moct potěšit i své kamarádky, čerstvé důchodkyně. Je to úsměvné, úplně vidím naši partu dam, jak budíme rozruch mužů, kamkoli vejdeme. Holky, tohle bude život!

 

Příběh paní Lady o který se s námi podělila absolventka kurzu Access energetický facelift v únoru 2020.

 

Více o metodě Access energetický facelift se dozvíte ZDE

Zajímá vás, jak probíhá kurz této metody? Klikněte ZDE

Access facelift má překvapující účinky. Podívejte se ZDE