logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002

Kurz Access energetický facelift ve vašem okolí

Pokud uvažujete o kurzu Access energetický Facelift, jste na správném místě.

Co je Access energetický Facelift?

Není žádným tajemstvím, že si muži a ženy všech věkových kategorií chtějí zachovat mladistvý vzhled. Co kdybyste se mohli naučit techniku, která:

 

  • vyhlazuje pleť –  vrásky jsou méně viditelné
  • odvrací příznaky stárnutí na obličeji i celém těle
  • odstraňuje pigmentové skvrny
  • zjemňuje suchou pleť
  • zajišťuje rovnoměrný tón pleti
  • navrací elasticitu kůže

 

Access facelift také pomáhá našemu obličeji a tělu vypadat jinak, chovat se jinak, cítit se jinak a mít celkově větší pocit lehkosti, pohody a radosti.

 

Co kdyby existovala vlídnější a jemnější cesta než operace, injekce a galvanické žehličky? Co když řešením může být způsob, jak změnit soudy a projekce vůči našemu tělu a zjemnit fyzické známky stárnutí na energetické a mladistvější? Ano! Je to možné!

 

Access Energetický Facelift je jemný, laskavý a snadný tělesný proces pro vás a vaše tělo. Těla mají ráda dotek. Když se dotýkáme těla, dochází k úžasné a pečující energetické interakci. Energetický facelift prohlubuje přirozené léčebné schopnosti těla a umožňuje buňkám našeho obličeje získat zpět přirozený lesk, mládí a krásu.

 

Kromě toho, že tato technika má vliv na fyzický stav těla, rovněž mění náš zvyk hodnotit a kritizovat to, jak vypadá náš obličej a tělo, na které se díváme každý den v zrcadle.

 

Součástí daru Access Energetického Faceliftu je dotek bez soudu. Když se někdo dotkne vašeho těla bez posuzování, tělo se uvolní a změna může začít.

 

Na tomto kurzu dvakrát dáte a dvakrát obdržíte kompletní energetický facelift a naučíte se jak používat energie k pozvednutí a omlazení celého vašeho těla za použití jemného, uklidňujícího, pečujícího doteku na tváři a krku. Rovněž se naučíte, jak facelift pomocí této techniky poskytovat druhým (kamarádkám, klientkám, rodinným příslušníkům).

 

Access Energetický Facelift je profesionálně poskytován v lázních, v masážních praxích, v centrech proti stárnutí, centrech plastické chirurgie i ve wellness centrech po celém světě.

ACCESS energetický FACELIFT

Access energetický facelift je jednoduchá technika a naučí se ji každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy a dokonce ani nemusíte chtít tuto metodu dělat jako terapeut.

 

Po tomto kurzu se stáváte Access Consciousness Facelift Praktikem (AFPR).

 

Metodu využijete v kruhu rodiny, přátel a pokud podnikáte ve službách (masér, fyzioterapeut, kosmetička ….) tak metodu také můžete zařadit k vaší stávající činnosti pro klienty jako další zajímavý a zdraví obohacující produkt.

Co se může stát po jednom sezení energetického faceliftu? Přečtěte si blogový článek ``Sebevědomá žena``