logo
Access není jenom metoda, ale životní styl. Pokud si ho vyberete, počítejte s tím, že se váš život začne měnit - pokud budete chtít. Kurzy této metody pořádám po celé ČR, tak se budu těšit na objetí s vámi.
banner
About      Faq       Contact     Shop
Praha, Tisá adriana@accesspraha.cz +420 724 602 002

Tělesné procesy_přehled

Dubnové jarní tělesné procesy jsou tady!!!

14.4.2022

10:00 – 13:00 – MTVSS

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Může mít významný vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděno na kloubech. MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti. Aktivujeme MTVSS energie uvnitř svého těla. To jsou všechny způsoby, jakými jste zablokovali své tělo, mysleli jste si, že tato realita je součtem toho co můžete udělat nebo být.

 

14:00 – 17:00 – Kvantové vytvoření super života

Co vše nám brání ve vytvoření života za hranicemi běžné reality? Často je to nemoc nebo emoční zátěž a přesvědčení, která máme uložena hluboce v úrovni paměti buněčné struktury, které omezují možnosti pro tělo i bytost.

19.4.2022

10:00 – 13:00 – Přeměna nastavení molekulárních struktur do akustických vibrací

Tento proces není jen o slovech, která se snažíte dekódovat. Stejně jako slova má na tělo vliv i jakýkoliv zvuk. Zvukové vlny pronikají hluboko do lidského těla vertikálními vibracemi. Úpravou frekvence je možné se vymanit z limitu a upravit intenzitu do bezpečného a hlubokého komfortu prožívání pocitů. Akustické vibrace se uplatní při široké škále ozdravných postupů včetně úlevy od bolesti, obnovy poškozených buněk (kůže, svaly, vazy, kosti a klouby) a také aktivace nervového systému. Přináší také pozitivní účinky na mysl včetně úlevy od stresu.

 

14:00 – 17:00 – Eliminace nudy, která anuluje vědomí těla

Podívejme se na „anatomii“ nudy zblízka. Čeho si je vaše tělo vědomo, co naoko může vypadat jako nuda? Díky tomuto procesu také anulujeme nepříjemný přechodný duševní stav, v němž z „neznámého“ důvodu můžeme cítit pronikavý nedostatek zájmu o své obvyklé aktivity a je pro nás obtížné se na ně soustředit.

26.4.2022

10:00 – 13:00 – Aktualizace nekonečného života

NEKONEČNÝ ŽIVOT – jaký jiný život může mít nekonečná bytost? Díváme-li se na život z pohledu konečného bytí, konečným se pro nás i stává. Zde opouštíme tento pohled skrze proces, kdy tělo přijme i jinou alternativu bytí.

 

14:00 – 17:00 – Vštípení chaosu

Co když chaos není to, za co ho máme a co když chaos může vymazat veškeré soudy o času, prostoru a hmotě?

Těla mají ráda dotek. Pokud se nás někdo dotýká nebo když se my dotýkáme těla, začne se vytvářet potenciál zranitelnosti, vděčnosti, přínosu, důvěry a úcty. Otevírá to dveře větším možnostem a společenství se svým tělem.

Chtěli byste vypadat jinak a zažívat nové pocity ve svém těle? Aktivovat samoléčebné procesy a naučit se něco tak jednoduchého jako je Access tělesný proces? Tak neváhejte a registrujte se ZDE ještě dnes.

Cena jednotlivého procesu je 1500,- Kč. Pokud si vyberete všech 6 tělesných procesů, cena jednoho z nich bude 1200,-Kč.

Po celé 3 hodiny kurzu se vám budou věnovat dvě zkušené facilitátorky.

 

Těšíme se na vás:)

 

Adri a Dáša

Co vlastně jsou Access tělesné procesy?

Naučte se naslouchat vzkazům vašeho těla!

 

Tělo, stejně jako všechno ostatní ve vašem životě je zrcadlem vašich vnitřních myšlenek a přesvědčení. Každá buňka reaguje na každou myšlenku, kterou máte. A každé slovo, které vyslovíte.

 

Vaše tělo s vámi komunikuje. Nikdo nás to neučil a NYNÍ JE TEN ČAS! Pojďte se naučit naslouchat jeho vzkazům. Naučit se je přijímat, věnovat jim pozornost a začít láskyplně pečovat o své tělo. Naučit se milovat své tělo a na všech úrovních mu dát vše, co potřebuje, aby se vrátilo do stavu rovnováhy, do pohody a do stavu optimálního zdraví. Tělo vám půjde vstříc, když mu podáte pomocnou ruku. Je to začátek krásné spolupráce, kdy jste si vědomi toho, co se Vám tělo snaží říct.

 

Access Tělesné procesy je metoda, která z těla uvolňuje všechny destruktivní pocity, emoce a myšlenky, které zažíváme dlouhodobě nebo v častých stresových situacích. Tyto pocity, emoce a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako disharmonie nebo nemoc.

 

A ať to zní jakkoli bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší určitou výhodu. Nemusíme dělat věci, které nechceme, díky nemoci máme péči a pozornost okolí … atp.)